ראייה כפולה טיפול ואבחון

העיניים הן איבר רגיש. תופעות והפרעות מסוימות אמורות להדליק אור אדום, ויש רבים שאינם מקבלים מענה הולם מהרפואה הקלאסית בכל הקשור לבעיות העיניים שלהם.
ראייה כפולה
אנשים הסובלים מראייה כפולה צריכים לשים לב היטב לסיבות והסימפטומים לכך. בדרך כלל מדובר בסימן אזהרה שעשוי להתריע בפני מחלות עיניים ובעיות נוירולוגיות שונות. כפל הראייה מתרחש כאשר אדם מסתכל על עצם מסוים הממוקם במרכז שדה הראייה, או לחלופין כאשר הוא מתבונן לצדדים. לפעמים ההרגשה תהיה פזילה שבעבר לא היתה. במקרים אלו, יש לגשת לבדיקה רפואית.
ראייה כפולה טיפול
אורן זריף אינו רופא אך במהלך שנותיו כהילר, סייע לאין ספור מטופלים שהגיעו אליו לקליניקה לאחר שדיווחו על ראייה כפולה וכאבים בעיניים. זריף שידוע בסגולותיו וכוחותיו לבצע הקרנה אנרגטית פסיכוקינטית בשיטת התת מודע דרך העין השלישית, מכיר ויודע היטב כיצד לאפשר לאזור הספציפי בו עליו לטפל להחלים מעצמו.

האם ניתן לגרום לגוף לרפא את עצמו? זריף הוכיח שוב ושוב כי ניתן לרפא המוני אנשים, גם היכן שהרפואה הקונבנציונלית הרימה ידיים. סיפורי ההצלחה העומדים מאחורי הטיפולים בשיטת התת מודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף מעידים בפה מלא כי השיטה עובדת. זריף שטיפל לאורך השנים גם בבכירי הרופאים והפרופסורים, כמו גם אנשי מדע, עורכי דין, שופטים ורבנים – הצליח להשאיר אותם ללא תשובות וכנגד כל הסיכויים, להוכיח שוב ושוב כי דרכו שלו לבצע טיפולים אנרגטיים באמצעות תת המודע והעין השלישית פשוט עובדת. מטופליו מעידים על נס רפואי ושיפור משמעותי בראייה וכנגד כל הסיכויים, לאחר שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לסייע במצבם. "סבלתי מכפל ראייה בעין שגרמה לי לראות מטושטש. אורן זריף העלים לי את הבעיה" לאחרונה הגיעו אל זריף אנשים שהעידו כי סבלו מבעיות בראייה וראייה כפולה. לאחר טיפול אחד אצל אורן זריף, הבעיה נעלמה כלא הייתה. "9 שנים סבלתי מחוט שנשאר תקוע בעין, לאחר שעברתי ניתוח היפרדות רשתית. לאחר הניתוח סבלתי המון במשך תקופה ארוכה מדי. אורן זריף גילה את הבעיה והצליח להעלים אותה. אני ממליצה בחום לכל מי שסובל מבעיות דומות, לפנות אליו."

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה