"אורן החזיר לי את הפוריות"

הרופאים אמרו לאירנה שאין יותר סיכוי, אבל היא התעקשה ואורן הוכיח שזה אפשרי

"גם אם הרופאים אומרים שהגעתם למצב בלתי הפיך, אף פעם אסור להתייאש", כך יכולה להעיד אירנה ס', שהגיעה אל אורן זריף בתקווה שיחזיר לה את הפוריות שלה.
הרופאים אמרו לאירנה שאין יותר סיכוי לפוריות ושלאחר הפסקה של עשרה חודשים כנראה שהסיפור נגמר. אבל אירנה סירבה להאמין ופנתה אל אורן זריף אחרי שנתקלה בכתבה עליו בעיתון. ושוב, אורן זריף הוכיח שאין דבר כזה בלתי אפשרי:
"שבועיים אחרי הטיפול אצל אורן. קיבלתי את מה שרציתי", מספרת אירנה. "וזה אחרי 10 חודשים של הפסקה! אני ממשיכה לבוא אל אורן ומאוד מאוד מרוצה מתוצאות הטיפול. אני מודה לו מקרב לב וממליצה לכולם!"
אי-פוריות היא מצב של חוסר יכולת או קושי להתרבות, כלומר, חוסר יכולת או קושי להביא צאצאים לעולם. אצל בני האדם, על פי ההגדרה המקובלת, אי-פוריות תוגדר לאחר שבני הזוג קיימו יחסי מין מלאים ללא אמצעי מניעה במשך שנה בקביעות ללא התעברות. אי פוריות אינה מתייחסת למקרים שבהם ישנה התעברות אך לא מתאפשרת לידה תקינה.
הגורמים לאי-פוריות רבים:
גורם גברי – מחלות אנדוקרינולוגיות: תסמונת קלמן, כשל של ההיפופיזה בעקבות גידול, קרינה או ניתוח, היפר-פרולקטינמיה, בעיות בבלוטת התריס, היפרפלזיה של האדרנל.
בעיות אנטומיות: היעדר צינור זרע, חסימה של צינור הזרע, מומים במערכת המובילה את הזרע.
ייצור זרע (ספרמטוגנזיס) לא תקין – בעיות כורמוזומליות, דלקת האשך (אורכיטיס) שנגרמה על ידי חזרת, אשך טמיר, קרינה או טיפול כימותרפי שפגעו בייצור הזרע.
תנועתיות פגומה של הזרע- תסמונת קרטגנר, וריקוצלה, ייצור נוגדנים.
בעיות סקסואליות: ליבידו נמוך, אימפוטנטיות, שפיכה רטרוגרדית (בניגוד לכיוון התנועה).
גורמים הקשורים לביוץ
בעיות מרכזיות כמו חוסר ביוץ כרוני כתוצאה מהיפר-אנדרוגניזם, היפרפרולקטינמיה, כשל של ההיפופיזה או של ההיפותלמוס.
בעיות של השחלות: חוסר התפתחות של השחלות, אי ספיקה שחלתית מוקדמת, סרטן שחלות.
בעיות מטבוליות: מחלות הקשורות לבלוטת התריס, מחלות כבד, מחלות כליה, השמנת יתר, עודף באנדרוגנים.
גורמים הקושרים באגן
זיהום: אפנדיציט, דלקת של האגן, תסמונת אשרמן
אנדומטריוזיס.
בעיה מבנית של האגן: חשיפה ל- DES, מיומה, התפתחות אמבריונלית לא תקינה של מערכת הרבייה.
גורמים הקשורים בצוואר הרחם:
מומים מולדים: חשיפה ל- DES, מומים מולדים הקשורים במערכת המולריאנית.
פתולוגיות נרכשות: טיפול כירורגי, זיהום.
הגורמים השכיחים לאי פוריות אצל נשים:
ליקויים בביוץ. הפרעת ביוץ אחראית לכ- 20% עד 25% מסך מקרי האי-פוריות.
ליקויים מכניים במערכת הרבייה, ריר צוואר הרחם ו-דלקות באיברי המין.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה