להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "אורן הציל אותי מכאבים בכתפיים"

"אורן הציל אותי מכאבים בכתפיים"

עזרא פורת סבל מאוד מכאבים בשתי הכתפיים. אורן זריף הצליח לפטור אותו מהכאבים ללא צורך בניתוח

רבים מבין המבקרים בקליניקות של אורן זריף סובלים מבעיות שונות בכתפיים. מפה לאוזן חרשו השמועות כי זריף מצליח בשיטתו הייחודית למנוע מרבים מהם ניתוחים, והתוצאות מדברות בעד עצמן.
אחד המאושרים שהגיעו באחרונה אל הקליניקה של המטפל בתת המודע הוא עזרא פורת. עזרא סבל מאוד מכאבים בשתי הכתפיים, ורצה להימנע מניתוח. הוא הגיע אל הקליניקה של אורן זריף, שהבטיח לו שהבעיה תיפתר בתוך מספר טיפולים. ואכן, מפגישה לפגישה חש עזרא שהכאבים הולכים ופוחתים. עד שהגיע בפעם האחרונה אל זריף ובישר לו כי הכאבים חלפו לחלוטין. "אני מרגיש טוב מאוד בזכות אורן", סיפר עזרא, "ואני מודה לו מאוד מאוד על כך שהציל אותי".

סוגים של כאב
קיימים סוגים רבים של כאבים – החל מכאב אקוטי (חד) בעוצמה גבוהה לזמן קצר יחסית. לעומת זאת כאב כרוני הוא כאב מתמשך הגורם לסבל ונמשך זמן רב עד כדי חודשים רבים.
של כאב, לפרק זמן קצר יחסית (דקות ספורות או ימים אחדים).
כאבים מיוחסים גם לרקמות – החל מכאבי שרירים, פרקים, אברים פנימיים, פגיעה עיצבית ועד למקרים של כאבים כתוצאה ממיגרנה או ממחלות כמו סרטן.
ניתן לטפל בכאב בדרכים רבות ומגוונות החל מטיפולים קונבנציונאליים ועד לטיפול טיפול בכאב באמצעות תת המודע.
ניתן לטפל בכאבים על ידי משככי כאבים, תרופות וטיפולים של רופאים כללים, נוירולוגיים, פסיכולוגיים ועד למטפלים פרה רפואיים, טיפולים אלטרנטיביים וגם באמצעות שיטת התת מודע בה מתמחה אורן זריף והכל במטרה לשפר את איכות חייו של המטופל ולעצור/להפסיק/להקטין את מכאוביו.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן