"אורן הציל אותי מניתוח ביד וממחלת מפרקים קשה!"

כשמדברים על כאבים קיימת הבחנה ברורה בין כאבים אקוטיים לכאבים כרוניים, בין כאבים ממקור סרטני לכאבים אחרים וכל כאב מטופל ברפואה הקונבנציונאלית על ידי רופאים מתמחים המציעים דרכי התמודדות.

אורן זריף, מטפל באמצעות שיטת התת מודע ומעביר במסגרת הטיפול אנרגיות אל תת המודע של המטופל באמצעותן מעורר בתוכו הליך של ריפוי עצמי המספק פתרון לקשת נרחבת של הפרעות פיזיות ונפשיות כאחד ועוזר להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
דוגמה לאחד מסיפורי ההצלחה הרבים הוא סיפורה של מרים שסבלה מגוש בכף היד שהצריך ניחוח להסרתו ומכאבי גב נוראיים עקב מחלת אוסטאוארטריטיס. הודות לטיפול של אורן זריף הגוש נעלם והכאבים חלפו!
מרים ד' הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף, כשהיא סובלת ממספר בעיות רפואיות. גם היא לא האמינה שכעבור מספר טיפולים תהיה כבר בן אדם חדש.
מרים: "התגלה אצלי גוש בכף היד, שארע כנראה בעקבות מצב 'סטרס'. בקופת החולים אבחנו שזה גנגליון וקבעו לי ניתוח לחודש דצמבר. מכיוון שאני מורה, לא יכולתי ודחיתי את הניתוח. בנוסף, אני סובלת מבעיות קשות מאוד בעמוד השדרה עקב מחלת אוסטאוארטריטיס (מחלת מפרקים ניװנית). לא יכולתי לזוז ונזקקתי למשככי הכאבים הכי חזקים שיש…
"הגעתי אל אורן זריף לטיפולים וכבר אחרי הטיפול הראשון שמתי לב שפתאום אני מצליחה להתרומם עם הגב ויכולה להזיז את הידיים יותר בחופשיות… מטיפול לטיפול המצב השתפר והכאבים עברו… לא לקחתי יותר משככי כאבים. זרקתי את כל התרופות לפח!
"במקביל אחרי כמה טיפולים של אורן, אני שמה לב שהגוש בכף היד שלי נעלם… הבן שלי לא האמין איך אני עובדת במטבח. והיד כבר לא כואבת לי… ככה. בזכות אורן גם כאבי המרפקים חלפו. וגם לא הייתי צריכה ניתוח ביד!"
אולם בכך לא נסתיימה עזרתו של אורן זריף למשפחה. ממשיכה ומספרת מרים: "אחותי סובלת מבעיה בעיניים. ומועמדת לניתוח. אחרי שאורן עזר לי, שכנעתי אותה לבוא אליו ולנסות גם. היא אשה מאוד רציונלית והייתה סקפטית. היה קשה לשכנע אותה, אבל כשהיא באה אל אורן ושמעה את האבחון המדויק שנתן לה בתוך שנייה היא התחילה להאמין ואכן, כבר מתחילת הטיפולים אחותי מרגישה את השיפור. כעת היא יכולה להרכיב עדשה לזמן ארוך יותר. יש לה פחות כאבי ראש והתפקוד טוב יותר… היא מגיעה אל אורן פעם בשבוע ומרוצה מאוד.
"אורן הוא אישיות מדהימה", מסכמת מרים. "יש לו אופי מדהים, הוא בעל לב טוב, רואים את העומק בעיניים שלו ואת המקצועיות המדהימה שלו. הטאץ' שלו ניכר מהר בטיפול הראשון".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה