להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "אורן זריף הציל אותי מהדיכאון!"

"אורן זריף הציל אותי מהדיכאון!"

טובה ו. חזרה לחייך אחרי תקופה ארוכה, בזכות 5 טיפולים נתת המודע של אורן זריף. "אני מרגישה אדם חדש", היא מעידה

טובה ו., תושבת ירושלים, הגיעה לקליניקה שלאורן זריף במצב נפשי לא קל, שהשפיע גם על הגוף.
"הייתי בדיפרסיה, הרגשתי רע מאוד ולא ידעתי מה לעשות", היא מספרת. "הגעתי למצב שלא רציתי לדבר עם אנשים… בחברה, ישבתי בשקט ולא רציתי לדבר, היו לי כל הזמן מחשבות רעות שלא יהיה טוב…"
טובה ניסתה טיפול אצל הרופאים, אבל לא הייתה מרוצה. עד שהגיעה לטיפול בשיטת תת המודע.
"היום, אחרי 5 טיפולים של אורן זריף, אני מרגישה הרבה יותר טוב", מעידה טובה. "יש לי מצב רוח טוב. אני מדברת עם אנשים, ויש לי תקווה שהכל יהיה בסדר… כמו אדם חדש… תודה רבה לאורן על כל מה שעשה", מסכמת טובה.

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף?
שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של ג'וזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי. אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריף לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן