"אורן זריף הציל אותי מהסחרחורת הכרונית!"

מרים ש., ניצולת שואה, סבלה משך שנים מסחרחורות חוזרות חששות. שום טיפול לא עזר לה עד שהגיעה לקליניקה של זריף

מרים ש., ניצולת שואה, הגיע לקליניקה של אורן זריף כשהיא מיואשת ויצאה עם חיוך. משך שנים רבות היא סבלה מסחרחורות חוזרות ונשנות. מרים ניסתה את כל הטיפולים הקונבנציונליים אבל כלום לא עזר. הסבל נמשך עד שהמליצו לה לנסות טיפולים של אורן זריף בשיטת תת המודע. זה היה "בינגו".
מרים: "אחרי שנים של סבל. בזכות אורן זריף הסחרחורות עברו באופן מוחלט. אני מרגישה מצוין ומחייכת, ומבקשת לשלוח לאורן תודה ונשיקה!".

עוד על הטיפול באמצעות תת המודע
תת המודע של האדם דומה למחשב ובדיוק כמו שניתן לתכנת מחשבים ותוכנות כך גם אנחנו "מתוכנתים" על ידי זיכרונות, חוויות, מידע הגנטי, דברים שספגנו בילדות ועוד. בדרך זו אנו חווים את העולם, פועלים ומתנהלים. נציין כי המטען של כל אדם מושפע "מהתוכנות" הנמצאות בתת המודע שלו והן אלו המניעות אותו לפעולה, לקבלת החלטות, לביצוע בחירות שונות ומעוררות בו תגובות, רגשות, אמונות ומחשבות באופן סובייקטיבי. שיטת הטיפול של אורן זריף, המבוססת על תת המודע, מסייעת להטמיע אמונה בכוחות ריפוי עצמיים, מסלקת חסימות שונות ומטביעה חותמה עד כדי מימוש באופן מלא.
אורן זריף מטפל למעלה מ-20 שנים בעזרת שיטת הפסיכוקינזיס וכוח תת המודע באלפי אנשים ועוזר להם להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.

טיפול בתת מודע
אם גם אתם לא מרוצים מדרך הטיפול הרגילה שאתם מקבלים או שהרופאים לא מסוגלים לעזור לכם כדאי לבחון שיטות טיפול אלטרנטיביות העשויות להועיל מאד. דרך ייחודית לטיפולים אלטרנטיביים בתחום הרפואה מבוססת על טיפול בתת מודע על י שיטה שפותחה על ידי אורן זריף.
אורן זריף נחשב למומחה הגדול ביותר בתחום ועד כה הוא עזר לעשרות אלפי אנשים להחלים, להבריא, להתחזק להתגבר על בעיות, מחלות וסוגים שונים של כאב.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה