להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "אורן זריף הציל אותי מניתוח ביד!"

"אורן זריף הציל אותי מניתוח ביד!"

שמעון ה. סבל מדלקת קשה ביד והרופאים אתרו שרק ניתוח יפתור את הבעיה, אבל אורן זריף העלים לו את הכאבים

שמעון ה': "סבלתי מנפיחות בכף יד ימין כתוצאה מדלקת קשה, והיו לי כאבים כל הזמן. הלכתי לרופאים, שאמרו לי שאין מה לעשות, רק לעבור ניתוח. מכיוון שאני סולד מניתוחים, חיפשתי מוצא אחר. ראיתי בעיתון מודעה של אורן זריף והחלטתי לנסות. ואכן, ברוך השם זה הסתבר כהצלחה גדולה מאוד… הדלקת נעלמה והכאבים חלפו! אני ממליץ על אורן זריף בחום. כל מי שחושב שזה לא אקטואלי בשבילו – אני אומר לו שאפשר, כדאי ושווה לנסות. לי זה עזר!"
הבעיות הטמונות בניתוח
במהלך ניתוח גוף האדם עובר טראומה ודרוש לו חוסן וחוזק מסוים כדי להשלים את הליך ההחלמה ולשקם את הגוף.
ניתוחים, במקרים מסוימים, נחשבים למצילי חיים ומדובר בהליכים לא פשוטים פולשניים ולעיתים קשים המכניסים את הגוף לסטרס ולחץ בשל הדרישה להתמודדות עם מצבים קיצוניים.

טיפול בתת מודע
אם גם אתם לא מרוצים מדרך הטיפול הרגילה שאתם מקבלים או שהרופאים לא מסוגלים לעזור לכם כדאי לבחון שיטות טיפול אלטרנטיביות העשויות להועיל מאד. דרך ייחודית לטיפולים אלטרנטיביים בתחום הרפואה מבוססת על טיפול בתת מודע על י שיטה שפותחה על ידי אורן זריף.
אורן זריף נחשב למומחה הגדול ביותר בתחום ועד כה הוא עזר לעשרות אלפי אנשים להחלים, להבריא, להתחזק להתגבר על בעיות, מחלות וסוגים שונים של כאב.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן