"אורן זריף הציל אותי מפריצת דיסק בגב התחתון"

יצחק ח' סבל מכאבי תופת בגב ולא יכול היה לתפקד. הרופא אמר לו שייאלץ להמשיך לחיות עם המצב הקיים, אבל טיפולים בשיטת התת מודע החזית לו את החיוך לפנים

"ניסיתי הכל. אבל אף אחד לא יכול היה לעזור לי – עד שהגעתי אל אורן זריף שעשה את הבלתי ייאמן", כך מעיד יצחק ח', שסבל מפריצת דיסק בגב התחתון.
יצחק: "סבלתי מכאבי תופת, זה היה ממש זוועה שאי אפשר לתאר. לא יכולתי לתפקד, כשהייתי קם בבוקר לא הצלחתי להתעורר במשך כל היום, עד שהייתי מתאזן לאט לאט. היה לי קשה מאוד לצחצח שיניים…
"כשישבתי, הייתי צריך לשים כריות מאחורי הגב ולשבת בגב זקוף כל הזמן… היה לי קשה מאוד. הרופא שלי אמר לי שאין טעם לעשות ניתוח ושאיאלץ להמשיך לחיות עם המצב…"
יצחק קיבל המלצה להגיע אל אורן זריף וחייו השתנו לטובה.
יצחק: "הגעתי אל אורן לפני שלושה חודשים ומאז אני מרגיש מצוין! אורן שינה לגמרי את התמונה, זה פשוט שמים וארץ… אני יושב כרגיל, קם בסדר… אני ממש מודה לאורן זריף שהציל אותי!"
על כאבי גב ועל פריצת דיסק
כאבי גב אלו הם כאבים שלרוב נובעים משרירים, עצבים, עצמות או מבנים אחרים בעמוד השדרה. כאב הגב יכול להיות חד וקצר וחד או ארוך וקבוע. כאב הגב יכול להישאר במקום אחד וגם להקרין למקומות אחרים ולהתלוות עם תחושת הכאב עמומה, חדה או כואבת עד מאד. כאב הגב יכול להקרין לאזורים נוספים כמו הזרועות, כתפיים, ידיים או כפות הרגליים ויכול לכלול סימפטומים נוספים.
כאב גב יכול להופיע באזורים שונים כמו בצוואר, באמצע הגב, בגב תחתון או בעצם הזנב והוא יכול להיות קצר או להפוך לכרוני על פי הנסיבות.
כאב גב יכול להופיע גם בלי סיבה מיוחדת של נזק עצבי או מעברים עצביים, דלקות, פריצות דיסק, בעיות עמוד שדרה עד לכדי סרטן או זיהום.
אם מדובר בכאב שאינו ספציפי הוא עשוי להיות קשור לרקמות, שרירים ויתכנו מקרים של כאבי גב העלולות לנבוע בשל מצבים רפואיים בסיכון גבוה כמו מחלות, שברים בעצמות, סרטן וכו'.
כאבי גב יכולים להתעורר גם כתוצאה מחבלה, נפילה, מכה, מתח, עצבים או לחץ וגם כתוצאה של פעילות גופנית או חוסר פעילות גופנית.
גורמים נוספים העלולים להגדיל את הסיכוי לכאבי גב הם גיל, עודף משקל, עבודה קשה, עישון, ישיבה ממושכת, מאמץ גופני, יציבה לא נכונה ועוד.
פריצת דיסק היא מצב בו הדיסק שבין שתי חוליות בגב משתטח ובולט ממקומו הרגיל בין שתי חוליות. פריצת דיסק נגרמת כתוצאה משינויים ניווניים או כתוצאה מפגיעות שונות בדיסק הבין חולייתי בגב. הפגיעות השכיחות ביותר הן בין חוליות L4 ל – L5 או בין L5 ל- S1.
סימנים לפריצת דיסק
כאבי גב הם הסימפטום הראשון המופיע כשיש פריצת דיסק. הכאב נוצר כתוצאה מגירויים עיצביים. תחושות נוספות האופיניותלפריצת דיסק הן שינויים בתחושה), נמלול בעור, חולשה וירידה בעוצמת הרפלקסים.
בכל גיל ניתן לסבול מפריצת דיסק כאשר בגילאי 20 עד 50 השכיחות גבוהה יותר. פריצת דיסק עלולה לחזור במקרים של היסטוריה ובמקרים של הרמת משאות כבדים או פציעות ספורט.
הכאבים המתלווים לפריצת דיסק עלולים להתחיל מאזור הישבן והרגל ולהביא לכאבים חריפים וחדים מאד כואבים ומציקים ובמקרים שונים הכאב נרשמת גם פגיעה עצבית. הסובלים מפריצות דיסק מתקשים בתנועה, סובלים מרגישות גבוהה ומלחץ.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?

לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה