אורן זריף זכה לאות הוקרה מהפדרציה העולמית ליהדות מרוקו

סם בן שטרית, ראש הפדרציה, העניק לו את ספר הזהב לעיני מצלמות ערוץ 2

סם בן שטרית, ראש הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, העניק אות הוקרה לאורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע. התעודה הוענקה לזריף לעיני מצלמות ערוץ 2, שתיעד את האירוע. זריף זכה להירשם בספר הזהב של יהדות מרוקו וקיבל תעודת הרשמה והוקרה בה נכתב כי הוא "איש טוב ומטיב לבריות".
כמו כן, העניק סם בן שטרית לזריף את מדליון המעברה, מדליון מזהב עם הקדשה אישית מטעם הפדרציה ומינה אותו כחבר בנשיאות הפדרציה.
בכך ביטא בן שטרית את הערכתו לתרומתו של זריף בטיפוליו באזרחים. "אני מברך את אורן על היחס הטוב שהוא נותן לאנשים", אמר בן שטרית. "ומאחל לו שימשיך להצליח. שמעתי עליו רבות כמי שעושה מצוות ומעשים טובים”.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה