להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "אורן זריף חסך לי ניתוח ברגל!"

"אורן זריף חסך לי ניתוח ברגל!"

יוסף ש': "לא יכולתי ללכת מרוב כאבים והמליצו לי על ניתוח, אבל טיפולים בשיטת תת המודע עורו לי"

יוסף ש. הגיע אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע, כשהוא סובל מבעיות ברגליים. "לא יכולתי ללכת בכלל", מספר יוסף. "היו לי כאבים ברגליים ובמפשעה. אחרי שעשיתי בדיקות, הרופאים הגיעו למסקנה שאני צריך לעשות ניתוח…"
יוסף החליט כי בטרם יעבור ניתוח, ינסה אופציה נוספת, שנראתה לו קלושה. "הגעתי אל אורן וסיפרתי לו על הבעיה", אומר יוסף. "והוא בדק אותי ואמר שיהיה טוב, עם קצת סבלנות. ואכן, אחרי 5 טיפולים בלבד בשיטה של אורן. אני מרגיש הרבה יותר טוב!
"הכאבים כמעט וחלפו", מסכם יוסף. "אני כבר הולך טוב ומרגיש שאני לקראת פתרון הבעיה, ושכבר לא אזדקק לניתוח. הכל הודות לטיפולים של אורן".

טיפול בתת מודע
אם גם אתם לא מרוצים מדרך הטיפול הרגילה שאתם מקבלים או שהרופאים לא מסוגלים לעזור לכם כדאי לבחון שיטות טיפול אלטרנטיביות העשויות להועיל מאד. דרך ייחודית לטיפולים אלטרנטיביים בתחום הרפואה מבוססת על טיפול בתת מודע על י שיטה שפותחה על ידי אורן זריף.
אורן זריף נחשב למומחה הגדול ביותר בתחום ועד כה הוא עזר לעשרות אלפי אנשים להחלים, להבריא, להתחזק להתגבר על בעיות, מחלות וסוגים שונים של כאב.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן