"אורן זריף עזר לי להתגבר על הגידול"

אתי ע' לקתה בסרטן השד והגיעה לטיפולים אצל אורן זריף במקביל לכימותרפיה. "אורן תמך בי נפשית ובריאותית, בזכותו לא היו לי תופעות לוואי – עד שהגידול נעלם”. היא מעידה

אתי ע' לקתה בסרטן השד וטופלה משך מספר חודשים בהקרנות וכימותרפיה. "זה היה גידול מסוג מאוד אלים, שהתפשט כמעט על כל השד הימני". סיפרה אתי. "אורן זריף תמך בי לכל אורך הטיפולים, גם נפשית וגם בריאותית – ועובדה שבסוף הגידול נעלם.
"אחרי כל טיפול כימותראפי באתי אל אורן, מיד מבית החולים", הוסיפה אתי, "ובזכותו לא היו לי תופעות לוואי של הכימותרפיה, ויכולתי לתפקד כמעט כרגיל לאורך כל הטיפולים. את התוצאות הרגשתי כבר בטיפול השני של אורן. בשבוע שלא הגעתי אל אורן היו לי תופעות לוואי מאוד לא נעימות. אורן איש צדיק שפשוט עזר לי להתגבר על המחלה הזו, ואני מודה לו על כך מכל הלב. הלוואי וירבו כמותו בישראל!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה