"אחרי 4 טיפולים הגב שלי כמו חדש"

ניסים כהן, נהג אוטובוס, סבל מכאבים והרופאים אמרו לו שאין מה לעשות חוץ מניתוח. אורן זריף פתר לו את הבעיה

ניסים כהן, נהג אוטובוס, סבל מכאבי גב שהקשו עליו לתפקד והגבילו את תנועתו. "אחרי כמה דקות של עבודה פיזית, הייתי מרגיש את הגב", מספר ניסים.
הלכתי למספר רופאים והם בדקו אותי ואמרו שאין מה לעשות עם הכאבים, אולי רק ניתוח”, ממשיך ניסים. "כמובן שלא רציתי לעבור ניתוח, ולכן החלטתי להגיע אל אורן זריף. "אחרי ארבעה טיפולים של אורן, הגב שלי כמו חדש! אני כבר לא מוגבל בתנועה כמו שהייתי, אני מרגיש טוב, עושה כל מה שאני רוצה. אני מאוד מודה לאורן על העזרה".

כאבי גב
כאבי גב אלו הם כאבים שלרוב נובעים משרירים, עצבים, עצמות או מבנים אחרים בעמוד השדרה. כאב הגב יכול להיות חד וקצר וחד או ארוך וקבוע. כאב הגב יכול להישאר במקום אחד וגם להקרין למקומות אחרים ולהתלוות עם תחושת הכאב עמומה, חדה או כואבת עד מאד. כאב הגב יכול להקרין לאזורים נוספים כמו הזרועות, כתפיים, ידיים או כפות הרגליים ויכול לכלול סימפטומים נוספים.
אחרים פרט לכאב. סימפטומים אלו כוללים בין היתר דגדוג, עקצוצים, חולשה וגם חוסר תחושה.
כאב גב יכול להופיע באזורים שונים כמו בצוואר, באמצע הגב, בגב תחתון או בעצם הזנב והוא יכול להיות קצר או להפוך לכרוני על פי הנסיבות.
כאב גב יכול להופיע גם בלי סיבה מיוחדת של נזק עצבי או מעברים עצביים, דלקות, פריצות דיסק, בעיות עמוד שדרה עד לכדי סרטן או זיהום.
אם מדובר בכאב שאינו ספציפי הוא עשוי להיות קשור לרקמות, שרירים ויתכנו מקרים של כאבי גב העלולות לנבוע בשל מצבים רפואיים בסיכון גבוה כמו מחלות, שברים בעצמות, סרטן וכו'.
כאבי גב יכולים להתעורר גם כתוצאה מחבלה, נפילה, מכה, מתח, עצבים או לחץ וגם כתוצאה של פעילות גופנית או חוסר פעילות גופנית.
גורמים נוספים העלולים להגדיל את הסיכוי לכאבי גב הם גיל, עודף משקל, עבודה קשה, עישון, ישיבה ממושכת, מאמץ גופני, יציבה לא נכונה ועוד.

טיפול בתת מודע
אם גם אתם לא מרוצים מדרך הטיפול הרגילה שאתם מקבלים או שהרופאים לא מסוגלים לעזור לכם כדאי לבחון שיטות טיפול אלטרנטיביות העשויות להועיל מאד. דרך ייחודית לטיפולים אלטרנטיביים בתחום הרפואה מבוססת על טיפול בתת מודע על י שיטה שפותחה על ידי אורן זריף.
אורן זריף נחשב למומחה הגדול ביותר בתחום ועד כה הוא עזר לעשרות אלפי אנשים להחלים, להבריא, להתחזק להתגבר על בעיות, מחלות וסוגים שונים של כאב.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה