"אחרי 5 שנים – הגוש בשד נעלם כלא היה!"

בטי ק' הייתה במשך 5 שנים במעקב ממוגרפי עקב גוש בשד. לפני חודשיים החליטה להגיע אל אורן זריף, ולאחר מספר טיפולים הרופאים נדהמו כי הבדיקות הוכיחו – הגוש נעלם

בטי ק', תושבת מרכז הארץ, נרגשת. במשך חמש שנים עקבה בדאגה אחר גוש שנתגלה בשד שלה, והגיעה בקביעות לקופת החולים לצילומי חזה וממוגרפיה.
בספטמבר השנה החליטה לגשת לקליניקה של אורן זריף, המטפל בתת המודע, בתקווה שיעזור לה. אורן הבטיח לסייע ולאחר מספר טיפולים המליץ לה לבצע בדיקה חוזרת.
בטי: "אחרי הטיפולים של אורן זריף ניגשתי לאולטרסאונד ואחרי זה לרופא כירורג מנתח. הרופאים נדהמו מהבדיקות ואמרו לי שאין שום גוש בחזה! גם הם הופתעו, ואמרו לי רק לחזור לביקורת כעבור חצי שנה… אין לי מילים להודות לאורן. שפשוט עשה לי נס. הוא באמת יכול לעשות הכל!", סיכמה בטי.

שיטתו של זריף מתבססת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי ומידי יום מוכיחה את עצמה עשרות פעמים, בכל פעם מחדש, כאשר הוא מצליח לעזור לעוד ועוד אנשים להתגבר על מחלות וכאבים, להתגבר על בעיות נפשיות ובעיות פיזיולוגיות ולהתרפא בעזרת כוחות תת המודע.
לאורך השנים התראיין זריף עשרות פעמים בכל ערוצי התקשורת והבהיר כי "שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח אינה באה במקום הרפואה הקונבנציונלית וגם לא מחליפה אותה. לדבריו, שיטה זו המבוססת על ריפוי באמצעות תת המודע והיא מצליחה במקרים רבים בהם הרופאים הרימו ידיים". כך גם היה במקרה של ש', שהצליחה לחזור ולעמוד על רגליה לאחר חודשים רבים של כאבים כרוניים ואחרי שרופאים רבים אמרו נואש ולא מצאו תרופה למחלתה.
כמו ד"ר ג'וזף מרפי, שהצליח להעביר את המסר כי ניתן לשפר את איכות החיים בעזרת כוחות תת המודע, כך אורן זריף שכלל את המסר והצליח לפתח יכולות ייחודיים ונדירים במסגרתם הוא מצליח באמצעות ריכוז מחשבתו להפעיל זרמים וכוחות אל עבר תת מודע של המטופל ובכך להביא מזור לכאבים ומחלות מכל הסוגים.
נציין כי הטיפול של זריף נעשה כשהמטופל בהכרה מלאה, הוא אינו פולשני, אינו כואב ואין לו תופעות לוואי – כך שממש אין מה להפסיד… רק להרוויח, להפחית את הכאב, להעלים מחלות ומגבלות ולהפסיק לכאוב ולסבול!
חזרנו אל ש', שביקשה לשמור על אנונימיות, וביקשנו לשאול אותה מספר שאלות ולבדוק את מצבה 6 חודשים אחרי שסיימה את הטיפול אצל אורן זריף. תפסנו אותה בביתה, בעיצומו של אימון גופני שכלל ריצה על מסילה ותרגילי גמישות.
היא פתחה את הדלת, ניגבה את הזיעה, מזגה לנו כוס של מים קרים ותיארה את מה שעבר עליה. "אני ממש לא מאמינה איפה אני היום והיכן הייתי לפני קצת יותר מחצי שנה. מאדם שהיה פעיל ואנרגטי הפכתי לשבר כלי. הרגשתי שהגוף בוגד בי, הרגליים לא הפסיקו לכאוב גם אחרי שבלעתי עשרות סוגים של כדורים ואחרי שעברתי טיפולים מכל הסוגים החל מפיזיותרפיה ועד מסאג'ים וחדרי מלח. בסוף, אחרי שגם הרופאים בחו"ל לא הצליחו לעזור לי – שמעתי בקולה של שכנתי וקבעתי פגישה אצל אורן זריף. האמת, שאם הייתי יודעת קודם, לא הייתי נותנת לעצמי לסבול כל כך הרבה זמן. חודשים רבים הרגשתי כמו משותקת וסבלתי מכאבים כרוניים ברגליים. ואורן, ב"חוצפתו הרבה" אמר שהוא יכול להעלים את הכאבים וממש הצחיק אותי. בהתחלה לא האמנתי וחשבתי שהוא סתם אומר את זה. אבל אחרי שלושה טיפולים התחלתי לצחוק מכל הלב. אורן ריפא אותי ועשה לי קסם שעד היום אני לא יכולה לתאר. מכאבים כרוניים בלתי פוסקים וממצב שלא יכולתי לזוז –חזרתי להיות אותה אישה פעילה שעושה ספורט ושוחה בבריכה. תודה לאל. הוא, אורן זריף, הציל אותי והראיון הזה הוא רק קדימון על קצה המזלג להכרת התודה שלי ולרצון שלי שרבים יחשפו לאפשרות הזו שנפלה בחלקי ושגם הם יפסיקו לסבול".
אז למה את בוחרת לא להזדהות?
"למה? כי אני אדם פרטי ותמיד שמרתי על צניעות ועל פרטיותי. אמנם בעלי הוא איש עסקים ידוע אבל אני תמיד הייתי ונשארתי בעורף ועל כך אני שמחה".
מה המסר שאת רוצה להעביר?
"המסר שלי הוא שכל אחד תמיד ישמור על אופטימיות כי זה סוד החיים. מעבר לכך כדאי להכיר בעובדה כי הסוד נמצא בתת המודע ויש את אורן זריף שיכול לעזור לכל מי שסובל וחולה".
לסיום הראיון, מה תרצי שנאחל לך?
"אני מצטערת שלא נתתי לכם סקופים ורכילויות אבל הכי חשוב לי היום הוא לעזור לאחרים להתרפא וליידע את כל מי שרק ניתן כי קיימות הרבה מאד אפשרויות לריפוי באמצעות תת המודע. במקרה שלי זה הצליח ביג טיים ואני מאחלת לעצמי עוד הרבה מאד שנים של בריאות, אושר ושמחה כמו שיש לי עכשיו".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה