"בזכות אורן זריף אני יכול ללכת בלי כאבים!"

גד א' סבל מכאבים ברגליים והרפואה הרגילה לא הצליחה לעזור לו. אחרי טיפולים בתת המודע הוא חזר ללכת כרגיל בלי כאבים

"הגעתי אל אורן זריף כי התייאשתי מהרפואה הקונבנציונלית. סבלתי מכאבים עזים ברגליים, והרופאים רק הצליחו להזיק לי”. כך מספר גד א', תושב מרכז הארץ העוסק בחשמל ובעבודות מכניות.
גד התקשה מאוד ללכת ולעבוד בגלל הכאבים, וזריף הבטיח כי יעזור לו בשיטת תת המודע. ואכן. לאחר מספר טיפולים של זריף – הכאבים חלפו כמעט לחלוטין!
"אני מודה לאורן על העזרה ומאמין שהוא הפתרון היחידי לאלו שסובלים. הרפואה הרגילה לדעתי טובה רק לדברים פשוטים, כמו שפעת. אבל כשהבן אדם באמת סובל – רק אורן זריף יכול לעזור לו לפתור את הבעיה. זה עבד. רק בזכותו אני הולך היום באופן חופשי!"
להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא
כשמדברים על כאבים קיימת הבחנה ברורה בין כאבים אקוטיים לכאבים כרוניים, בין כאבים ממקור סרטני לכאבים אחרים וכל כאב מטופל ברפואה הקונבנציונאלית על ידי רופאים מתמחים המציעים דרכי התמודדות.
אורן זריף, מטפל באמצעות שיטת התת מודע ומעביר במסגרת הטיפול אנרגיות אל תת המודע של המטופל באמצעותן מעורר בתוכו הליך של ריפוי עצמי המספק פתרון לקשת נרחבת של הפרעות פיזיות ונפשיות כאחד ועוזר להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.

מהו כאב?
כל אחד מאיתנו חווה במהלך חייו סוגים שונים של כאב בנסיבות סובייקטיבית או רגשיות. כאב, ככלל הוא תמרור אזהרה לדבר כל שהוא שאינו תקין ודורש טיפול/תשומת לבמיוחדת. לעיתים הכאב הוא הרבה מעבר לתמרור אזהרה והוא עיקר הבעיה. כאב יכול לשגע, לשרוף, לכאוב, לדקור, להציק, להטריד ולהפריע במשך דקות, שעות, ימים, שבועות או אפילו חודשים. כאב יכול להימשך זמן קצר ולחלוף או להישאר קבוע.
כאב עלול להיווצר כתוצאה מפציעה או נזק כמו חתך, מכה, לחץ על איבר בגוף וכו' או כתוצאה ממצב עצבי – פגיעה בעצבים או כתוצאה מטיפולים רפואיים, ניתוחים, כימותרפיה, מחלות ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה