"בזכות אורן זריף ניצלתי מניתוח בכתף!"

יוסף ג' סבל מבעיה בכתפו הימנית ונקבע לו תור לניתוח. בשיטת התת מודע – הבעיה נפתרה והניתוח בוטל

יוסף ג', תושב מרכז הארץ, סבל מבעיה בכתפו הימנית שגרמה לו כאבים עזים. ידו של יוסף הייתה מוגבלת בתנועה. יוסף הלך לרופא אורתופד, שקבע כי אין מנוס מניתוח בכתף.
ליוסף כבר נקבע מועד לניתוח, אולם רגע לפני החליט לנסות שיטה נוספת. הוא ראה בעיתון מודעה של אורן זריף, המטפל בתת מודע, והתקשר לקבוע תור. גם הוא לא האמין שזה יצליח למנוע ממנו את הניתוח, אבל הופתע…
יוסף: "הגעתי אל אורן והוא אמר לי שבמספר טיפולים יצליח לפתור לי את הבעיה. ואכן, לאחר מספר פגישות עם אורן. מצב הכתף השתפר לאין ערוך. אין לי יותר כאבים, ובזכות אורן זכיתי לא לעבור את הניתוח. אני מודה לו מקרב לב!”
פציעות כתף
פציעות כתף שכיחות מאד ונוגעות לתנועה במפרק הכתף לנוכח העומסים חריגים הגורמים לפציעות באחד או יותר מהגידים הסובבים את הכתף. פגיעות בכתף עלולות לגרום לכאב חריף וחד, להגבלת תנועה ואפילו לכאב כרוני ארוך ומתמשך.
השרירים של הכתף (מסובבי הכתף) מתמודדים באופן קבוע עם עומסים. שרירים אלה נקראים "השרוול המסובב" וחלק ניכר מהפגיעות בכתף קשורות אליהן באופן ישיר.
כאמור, פציעות בשרירים האחראים על תנועת הכתף נגרמות כתוצאה מעומס יתר או חבלה. בגילאים מתקדמים יותר גם שינויים ניווניים וירידה ביכולות הביו-מכניות של השרירים, תורמים לפציעות בכתפיים.
בין אלה הנכללים בקטגוריה של פצועי כתפיים ניתן לכלול ספורטאים או אנשים פעילים המתמודדים עם עומסים חריגים וכן בעלי מלאכה העוסקים בעבודות כפיים.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה