להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / בני הזוג אברהם ואסתר: "אורן זריף הציל לשנינו את הלב"

בני הזוג אברהם ואסתר: "אורן זריף הציל לשנינו את הלב"

אברהם סבל מכאבים בחזה. לאסתר, רעייתו, נקבע תור לניתוח לב דחוף. הודות לטיפול של אורן זריף הכאבים בחזה פסקו וגם הניתוח בוטל

בני הזוג אברהם ואסתר מאושרים ואסירי תודה לאורן זריף. שניהם סבלו מבעיות בלב ואסתר אף היתה אמורה לעבור ניתוח דחוף. כל הבעיות נפתרו כשהגיעו לטיפולים בשיטת התת מודע.

מחלת לב כלילית היא תפקוד לקוי או נזק לשריר הלב, הנגרם עקב היצרות או סתימה בעורק כלילי אחד או יותר. העורקים הכליליים, שהם עורקים המובילים דם לשריר הלב עצמו, נפגעים מתהליך הנקרא טרשת עורקים, בו במהלך השנים הולך העורק ונסתם.

היצרותו של העורק הכלילי גורמת לשתי בעיות: האחת, ירידה בנפח הדם שהוא מסוגל להזרים. השנייה, ירידה בגמישותו וביכולתו להתרחב במצב של דרישה לאספקת חמצן מוגברת בשריר הלב. הירידה בנפח הדם המוזרם וכן הירידה בגמישות העורק גורמות לירידה באספקת דם לשריר, וכתוצאה מכך אספקת החמצן בגוף פוחתת. דבר זה הוא הגורם למחלת הלב הכלילית.
למחלת לב כלילית גורמי סיכון שונים, כאלו התלויים בחולה וכאלו שאינם תלויים בו.

אברהם מספר: "עליתי מרוסיה לפני יותר מ-30 שנה ועד לא מזמן הייתי חולה והלב כאב לי ושרף לי מאוד. הייתי אצל כמה רופאים, אבל הם לא ידעו איך לעזור לי… פניתי אל אורן זריף, הוא עשה לי כמה טיפולים – ועכשיו הלב כבר לא כואב ולא שורף!"

"אשתי אסתר אושפזה בחודשים האחרונים פעמיים בבית החולים ורצו לעשות לה ניתוח לב דחוף על פי החלטת הקרדיולוג. הבאתי אותה אל אורן לטיפולים, ולאחריהם חזרנו אל הפרופסור, מנהל מחלקת קרדיולוגיה. הפרופסור בדק וקבע כי בעקבות השיפור במצב הלב – לא צריך ניתוח, אלא מספיק לבוא לביקורת!"

אסתר: "אני מאוד מודה לאורן, כמה פעמים התעלפתי ולא יכולתי לנשום, אבל מאז שהוא טיפל בי אני בסדר גמור".

"אנחנו אסירי תודה לאורן, ומאחלים לו המון בריאות", מסכמים בני הזוג את הכתבה ומודים לאורן זריף.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן