ד"ר אמיל: "הטיפול של אורן זריף באמת עובד!"

הרופא מעיד: "סבלתי מגושים סרטניים בכבד ומאז שהתחלתי בטיפולים אצל אורן נותרו פחות מ-10% מהגושים שהיו… הטיפול האנרגטי שלו עובר דרך המוח!"

הרופא ד"ר אמיל י', למעלה מ-20 שנה בארץ לאחר שעלה מרומניה, הגיע לקליניקה של אורן זריף בעקבות מאבקו במחלת הסרטן.
"סבלתי מגושים סרטניים בכבד ובמספר טיפולים של אורן זריף, ברוך השם רוב הגושים נעלמו. אני בדרך טובה, ומעריך שנשארו פחות מעשרה אחוזים מהגושים שהיו בכבד! אני ממשיך בטיפולים".
כרופא, איך אתה מסביר את השיטה של אורן זריף?
"אני חושב שאורן עושה טיפול אנרגטי ובאמת זה עובד, דרך המוח. יכולים גם להיות שינויים נוירואנדוקרינים (סוג של גירול)… כך אני יכול להסביר זאת".
מה יש לך לומר על אורן?
אני מודה לו ומאחל לו שיהיה בריא עד מאה ועשרים".
איזון אנרגטי
האנרגיה היא הכוח המניע את הגוף, הנפש ואת הנשמה. אנרגיה זורמת בגוף האדם ואמורה להיות מאוזנת. היא גם הכוח המשפיע באופן רגשי או פיזי.
מקרים של חוסר איזון אנרגטי עלולים לנבוע כתוצאה ממצבים פיזיים, נפשיים או רגשיים לדוגמה – טראומות, פחדים, פוביות, לחץ, מחלות, הרגלי חשיבה, שינויים סביבתיים, גורמים תורשתיים ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה