להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / הגעתי אל אורן זריף שבר כלי – ויצאתי כמו חדשה!

הגעתי אל אורן זריף שבר כלי – ויצאתי כמו חדשה!

מלכה ש. סבלה מכאבים בברכיים ובגב ולא תפקדה. "לא יכולתי לעמוד וללכת וכל הזמן הייתי עייפה", היא מספרת, ובזכות אורן הגוף חזר לעצמו

מלכה וראובן ש. עומדים שופעי חיוכים מאוזן לאוזן. ומורים לאורן זריף על העזרה הרבה רק שיטת תת המודע בה הוא מטפל. הצליחה להקים את מלכה חזרה על הרגליים.
"הגעתי אל אורן זריף במצב מאוד קשה", מתארת מלכה. "סבלתי מאוד מהברכיים, מהסחוס, מכאבי גב. הייתי שבר כלי. לא יכולתי לעמוד, לא ללכת, בקושי זזתי. כל הזמן הייתי עייפה… זה התחיל לי בוקר אחד כשהתעוררתי ולא יכולתי לכופף את הרגל. מאותו בוקר – לא ראיתי אפילו יום אחד טוב בחיי… עד שהגעתי אל אורן זריף!"
"אורן הציל אותה”. ממשיך ומתאר הבעל, ראובן. "מהיום שהתחילה את הטיפולים אצלו, היא כמו חדשה. חזרה להיות כמו פעם”. ומסכמת מלכה: "לא רק שאורן העמיד אותי חזרה על הרגליים. הטיפולים שלו גם עזרו לי בבעיה של נשירת שיער. אנחנו מברכים אותו מכל הלב ומודים לו על העזרה”.
אורן זריף, מטפל באמצעות שיטת התת מודע ומעביר במסגרת הטיפול אנרגיות אל תת המודע של המטופל באמצעותן מעורר בתוכו הליך של ריפוי עצמי המספק פתרון לקשת נרחבת של הפרעות פיזיות ונפשיות כאחד ועוזר להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
מאחורי אורן זריף אלפי מטופלים מרוצים שזכו לריפוי בתחום הפיזי ובתחום הנפשי.
אם אתם מתמודדים עם קשיים בתחום הבריאות או הנפש, פנו עכשיו לאורן זריף לקבלת טיפול מיטבי.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן