להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "הדלקות הכרוניות – כמעט ונעלמו!"

"הדלקות הכרוניות – כמעט ונעלמו!"

אווה ד. סבלה למעלה מ-20 שנה… עד שהגיעה אל אורן זריף וחשה הקלה עצומה

קשה להאמין איך בעיה ממנה סובל אדם למעלה מ-20 שנה מקבלת הקלה משמעותית בתוך 7 טיפולים בלבד בשיטת תת המודע. אבל זה מה שקרה לאווה ד. שהחליטה שאין לה מה להפסיד והגיעה לקליניקה של אורן זריף.
אווה: "אני סובלת זה למעלה מעשרים שנה מבעיות במערכת השתן. בשנה האחרונה המצב החריף וכל הזמן היו לי דלקות. כל פעם לקחתי אנטיביוטיקה, ואז כשהפסקתי כעבור שבוע הדלקת התחילה מחדש. בנוסף לכל, הייתי קמה לפחות 4 פעמים בלילה לשירותים. מה שכמובן מאוד הפריע לשינה…"
בעקבות הטיפולים של אורן זריף, אווה מדווחת על שיפור עצום במצב, ועוד היד נטויה. "מאז שאורן התחיל לטפל בי, יש צמצום מאוד משמעותי בדלקות", מעידה אווה, "ואני גם קמה הרבה פחות בלילה לשירותים. בזכות אורן יש שיפור משמעותי באיכות החיים. ואני מאוד מודה לו על כך".
אנשים רבים אשר ביקרו אצל אורן זריף – מטפל באמצעות אנרגיות ובאמצעות התת מודע, בשל כאב גופני כלשהו שלא נמצא לו שום פתרון בתחום הרפואה הקונבנציונלית – זכו לריפוי גופני מוחלט באמצעות פגישה אחת עם אורן זריף. אורן זריף מטפל ברפואה תת הכרתית, אשר מתמקדת בשליטה בתת מודע ובטיפול באמצעות אנרגיות הוא הכתובת כיום עבור כל אדם שסובל מכאבים גופניים חוזרים ונשנים ללא שום פתרון.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן