"הזמזומים באוזניים חלפו, זה מדהים!"

טובה א' סבלה מזמזומים קבועים באוזן שמאל ולא נמצא לבעיה פתרון. אורן זריף הצליח למצוא אותו

טובה א', תושבת מרכז הארץ, סבלה מבעיה נפוצה שיכולה "לשגע" בן אדם: זמזומים קבועים באוזן שמאל. לבעיה לא נמצא פתרון ברפואה הקונבנציונלית וגם לא ברפואה האלטרנטיבית. עד שהגיעה טובה אל אורן זריף.
טובה: "הגעתי אל אורן עם זמזומים קשים באוזן והוא האמין שיוכל לעזור לי. ואכן, במספר טיפולים קטן, המצב הלך והשתפר, עד שהזמזומים נעלמו כמעט לחלוטין!
"זה מדהים", מתלהבת טובה, "אני לא יודעת איך זה קרה, אבל אני מאמינה בכוחות של אורן. בזכותו אני מרגישה הרבה יותר טוב ואני מאוד מודה לו על העזרה".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה