הטיפול בפסוריאזיס ובמחלות עור, ע"פ גישתו של אורן זריף

הטיפול בפסוריאזיס ובמחלות עור, ע"פ גישתו של אורן זריף
הקשר בין פסוריאזיס למצב הנפשי של החולים הוא מורכב ונחקר באינטנסיביות בעולם האקדמי והרפואי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבקרב חולים רבים מצב נפשי שלילי עלול להוביל להתלקחות של המחלה מצד אחד ואילו תסמיני המחלה עלולים לגרום להיווצרות של מצב נפשי שלילי בכוון ההפוך.
אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות, כולל מחלות אוטואימוניות ומחלות עור שונות.
מחלת הפסוריאזיס בדומה למחלות אוטואימוניות אחרות היא מחלה שמופיעה במחזורים של התפרצות ושל נסיגה או רמיסיה. אמנם בדרך כלל לא ניתן לחזות מראש את המועד המדויק שבו המחלה תתלקח וכמובן שלא ניתן לחזות מראש את ההתפרצות הראשונה, אבל בקרב חולים רבים ניתן לראות כי ההתקפים מגיעים בעיקר לאחר שנחשפו לגורמים מסוימים שנקראים לפיכך טריגרים.
המנגנון הביולוגי שקושר את המצב הנפשי השלילי להתפרצות של המחלה עדיין אינו ברור עד תום אם כי כיום ידוע שבמצבי עקה מופרשים לדם הורמונים מסוימים שמעודדים את התהליך הדלקתי (הורמוני עקה).
חייהם של חולי הפסוריאזיס יכולים להיות מורכבים מאוד. למעשה, למרות שהמחלה יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון צורות ובמגוון רחב של דרגות חומרה, הרי שבאופן גורף ללא יוצא מן הכלל בכל מקרה היא מהווה פגיעה באיכות החיים של החולים. המחלה שתסמיניה הקליניים באים לידי ביטוי בהופעה חיצונית חריגה, בקשקשת ובנגעים עוריים בולטים לעין עלולה לגרום לפגיעה משמעותית בביטחון העצמי ובדימוי העצמי של החולים
אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.
שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית ואפקטיבית. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.
במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה