הטיפול המשולב של אורן זריף במחלות עור

הטיפול המשולב של אורן זריף במחלות עור
כיום ידוע שלכל מחלה כמעט יש השלכה נפשית ורגשית.
גם מחלות ונגעים בעור, מושפעים במיוחד מן הקשר בין הגוף לנפש.

מצבי לחץ ומצוקה רגשית עלולים לגרום לתחלואה של הגוף, והדבר ניכר במיוחד בעור. רבים מאיתנו מכירים את התופעה הזו: ברגעי לחץ ומשבר, או זמן קצר לאחר שהמשבר חולף, מופיעים על גבי העור פצעים שנראה כאילו הגיעו משום-מקום.

גישתו של אורן זריף רואה את המטופל כאדם כולל, על קשייו הפיזיולוגיים ומצוקותיו הרגשיות, ויודעת לפנות אל מרכזי האנרגיה המתאימים ואל יכולת הריפוי המדהימה של הגוף עצמו, בסיוע יכולותיו של אורן זריף.

הטיפול האפקטיבי במצבים הללו מבוסס על גישה משולבת, או על טיפול פורץ דרך הכולל חשיבה מחוץ לקופסה ושילוב של כוחות אנרגטיים פנימיים וחיצוניים.

המטופלים מקבלים כמענה סטנדרטי רפואי ראשוני, תרופה או משחה הכוללת חומרים שאינם נטולי תופעות לוואי. בדרך כלל תרופות אינן יודעות להעלים את הפצע או את הנגע לגמרי.

הדרך לגשת למטופל בבעיות עור, היא בגישה שעוטפת את המטופל ומכילה אותו. –
מתוך הכרה בצורך של טיפול משולב בחולים אלו, מתמקדת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף, בתפר הזה שבין עור ונפש. אורן זריף מרגיש את המטופל, ויודע שמה שהוא חווה זה בעצם דבר טבעי ומקובל, וזו הדרך של הגוף לשדר שהוא במצוקה.

אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות.
אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.
שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית ויעילה. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.
במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה