"הטיפול של אורן זריף השפיע כבמטה קסם"

יצחק ק', מנהל פיתוח עסקי בחברה, מעיד: "אין מה להשוות את מצבי הבריאותי עכשיו למצב שלפני הטיפולים"

יצחק ק', מנהל פיתוח עסקי בחברה מוכרת, הגיע אל הקליניקה של אורן זריף כשהוא סובל מבעיה רפואית. "טופלתי אצל רופא אנדוקרינולוג וקיבלתי תרופה", מספר יצחק, "אבל המצב לא כל כך השתפר".
הכל השתנה לפני כשלושה שבועות. מספר יצחק: "אורן בחן אותי כשהגעתי לראשונה והמליץ לי על טיפול הכולל צמחי מרפא. לאט לאט הרגשתי יותר טוב. היום, שלושה שבועות לאחר שהגעתי לראשונה, יש שיפור עצום בהרגשה שלי, בתחושה ובמצב הכללי של הגוף… אם אני משווה את מצבי כיום למצב שבו הגעתי, אז זה כמו במטה קסם… משהו אחר לחלוטין".
יצחק מייחס את השיפור במצב לטיפוליו של אורן זריף ומוסיף: "אני מאוד מרוצה. ותודתי נתונה לאורן מעומק הלב על עזרתו".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה