"הייתי אמורה לעבור ניתוח בגב – אורן זריף הציל אותי מהכאבים!"

איילת: "אלוהים כנראה נתן לאורן מתנה גדולה לרפא אנשים ואני ההוכחה לכך שזה נכון"

איילת, תושבת מרכז הארץ, סבלה מכאבי גב איומים, והרופאים המליצו לה על ניתוח בחוליות. בניסיון להימנע מכך, הגיעה לקליניקה של אורן זריף – והתחילה להאמין.
איילת: "אלוהים כנראה נתן לאורן מתנה גדולה לרפא אנשים, ואני כנראה ההוכחה לכן שזה נכון… הייתי אמורה לעבור ניתוח בגב בעקבות כאבים איומים, עד כדי שבקושי יכולתי לתפקד. סבלתי מהגב, מהאגן והכאבים הגיעו לירך. לא יכולתי אפילו לשבת…"
מטיפול לטיפול, כך מספרת איילת, הרגישה את השינוי.
איילת: "הגעתי אל אורן כשמאוד כאב לי, והכאבים במשך הזמן לאט לאט נחלשים. כל פגישה עוד קצת ועוד קצת. הייתי צריכה הרבה סבלנות, אבל זה השתלם!
"היום הכאבים שלי ממש חלשים לעומת פעם. הייתי אומרת שהם ירדו מדרגה 8 לדרגה 2. ואני מקווה ומאמינה שבעזרת אורן הם גם ייעלמו לגמרי!"
על כאבים
כשמדווחים על כאב מתייחסים לרוב לתחושה סובייקטיבית המבטאת תחושות ורגשות לא נעימות. הכאב הוא סממן הפורץ אצל אדם ומדווח על אפשרות לפגיעה באחד או יותר מהאברים בגוף. כאב, לעיתים הוא גם תמרור אזהרה המעביר פרשנות למוח בעקבות מידע הגיע מהרקמות השונות ומתריע על בעיה הדורשת טיפול תוך איתותים כואבים, מפריעים, מקבילים, מציקים ומרגיזים המשפיע ם על המערכת הרגשית.
קיימים סוגים שונים כאב
קיימים סוגים שונים של כאבים – החל מכאב אקוטי (חד) בעוצמה גבוהה לזמן קצר יחסית ועד לכאב כרוני ממושך.
כאבים מיוחסים גם לרקמות – החל מכאבי שרירים, פרקים, אברים פנימיים, פגיעה עיצבית ועד למקרים של כאבים כתוצאה ממיגרנה או ממחלות כמו סרטן.
ניתן לטפל בכאב בדרכים רבות ומגוונות החל מטיפולים קונבנציונאליים ועד לטיפול טיפול בכאב באמצעות תת המודע.
ניתן לטפל בכאבים על ידי משככי כאבים, תרופות וטיפולים של רופאים כללים, נוירולוגיים, פסיכולוגיים ועד למטפלים פרה רפואיים, טיפולים אלטרנטיביים וגם באמצעות שיטת התת מודע בה מתמחה אורן זריף והכל במטרה לשפר את איכות חייו של המטופל ולעצור/להפסיק/להקטין את מכאוביו.
כאבי גב – מה הסיבות?
כאבי גב הם כאבים שלרוב נובעים משרירים, עצבים, עצמות או מבנים אחרים בעמוד השדרה. כאב הגב יכול להיות חד וקצר וחד או ארוך וקבוע. הוא יכול להישאר במקום אחד וגם להקרין למקומות אחרים ולהתלוות עם תחושת הכאב עמומה, חדה או כואבת עד מאד. כאב הגב יכול להקרין לאזורים נוספים כמו הזרועות, כתפיים, ידיים או כפות הרגליים ויכול לכלול סימפטומים נוספים.
כאב גב יכול להופיע באזורים שונים כמו בצוואר, באמצע הגב, בגב תחתון או בעצם הזנב והוא יכול להיות קצר או להפוך לכרוני על פי הנסיבות.
כאב גב יכול להופיע גם בלי סיבה מיוחדת של נזק עצבי או מעברים עצביים, דלקות, פריצות דיסק, בעיות עמוד שדרה עד לכדי סרטן או זיהום.
אם מדובר בכאב שאינו ספציפי הוא עשוי להיות קשור לרקמות, שרירים ויתכנו מקרים של כאבי גב העלולות לנבוע בשל מצבים רפואיים בסיכון גבוה כמו מחלות, שברים בעצמות, סרטן וכו'.
כאבי גב יכולים להתעורר גם כתוצאה מחבלה, נפילה, מכה, מתח, עצבים או לחץ וגם כתוצאה של פעילות גופנית או חוסר פעילות גופנית.
גורמים נוספים העלולים להגדיל את הסיכוי לכאבי גב הם גיל, עודף משקל, עבודה קשה, עישון, ישיבה ממושכת, מאמץ גופני, יציבה לא נכונה ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה