להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / הכדורגלן ג'ורג' דאטורו: "אורן עזר לי"

הכדורגלן ג'ורג' דאטורו: "אורן עזר לי"

שחקנה הניגרי של הפועל רמת גן הגיע אל הקליניקה של זריף ויצא מרוצה

בין מטופליו של אורן זריף גם ספורטאים רבים הבאים להיעזר בו בפציעות האופייניות למקצועם. אחד מהם שהגיע לאחרונה הוא כדורגלנה הניגרי של הפועל רמת גן ג'ורג' דאטורו, ששמע על שיטת תת המודע דברים טובים.
דאטורו, המככב בשנים האחרונות בליגה הלאומי, סיפר: ”הגעתי אל אורן זריף לאחר שקראתי עליו בעיתון, בנוסף חבר המליץ לי עליו כמי שיכול לעזור לי לפתור את הבעיה ממנה סבלתי. אמרו לי שאורן הוא אדם טוב והשיטה שלו מצוינת, ואכן כשהגעתי נוכחתי שהטיפול שלו מאוד יעיל. לא פלא שמגיעים אליו המוני אנשים. זה חשוב מאוד לקהילה”, סיכם דאטורו.
לאילו מחלות ובעיות רפואיות יכולה לסייע שיטת הפסיכוקינזיס?
שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
השיטה של אורן זריף מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן