"הכליות החולות חזרו לתפקוד מלא!"

סווטלנה סבלה ממחלת כליות שפגעה קשוח בארות מכליותיה וגם תפקוד הכליה השנייה החל להיפגע. הרופאים לא האמינו כשגילו ששתיהן חזרו לתפקוד מלא לאחר טיפול של אורן זריף

סװטלנה, תושבת תל-אביב, מכירה את אורן כבר מספר שנים, ולא שוכחת להגיע מדי פעם ולומר שוב תודה. את החיים שלה, לדבריה, היא חייבת לו.
סווטלנה סבלה ממחלת כליות קשה. כליה אחת כבר הפסיקה לתפקד וגם השנייה החלה להיפגע. הרופאים עשו את שלהם, אך המצב התדרדר. סווטלנה ראתה את אורן זריף בתוכנית טלוויזיה והחליטה להגיע לטיפול.
"לא ידעתי כבר מה לעשות". מספרת סווטלנה. "ביקשתי מאורן שיעזור לי והוא הבטיח שיעזור. מהר מאוד החל מצב הכליות להשתפר, עד ששתיהן חזרו לתפקוד מלא…
"הרופאים לא האמינו למראה עיניהם", ממשיכה סווטלנה, ”כשהם ראו את הבדיקות שלי לאחר הטיפולים אצל אורן זריף. הם אמרו שקרה משהו מדהים! היום אני מרגישה מצוין והכל בזכותו של אורן".
טיפול בתת מודע בשיטת הפסיכוקנזיס על פי אורן זריף
טיפול בתת המודע המבוססת על פסיכוקינזיס היא שיטה טיפולית שפותחה על ידי אורן זריף במסגרתה מעביר זריף אנרגיות אל תת המודע של המטופל ומעורר בו תהליכי ריפוי עצמי.
השיטה נסמכת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי (מחבר רב המכר "כוחות התת מודע"), המתאר בספרו כיצד יכול כל אדם הסובל מבעיה נפשית או פיזית להתגבר עליה באמצעות כוחות תת המודע.
שיטת הפסיכוקינזיס בה מטפל אורן זריף אינה מחליפה את הרפואה הקונבנציונלית אך במקרים רבים, בהם הרופאים אמרו נואש, היא מסוגלת לעזור ולתת פתרונות למחלות וכאבים באמצעות תת המודע ולהוות כוח החזק מכל תרופה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה