להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "הסתימות ברגליים נפתחו – אורן זריף הציל אותי מניתוח"

"הסתימות ברגליים נפתחו – אורן זריף הציל אותי מניתוח"

הרופא אמר לישראל ב,.שייאלץ לעבור ניתוח בשתי הרגליים בגלל סתימת ורידים, אבל טיפולים נתת המודע שיפרו את המצב משמעותית והניתוח נמנע

ישראל ב. רצה להימנע מניתוח בכל מחיר. סבל מסתימות בוורידים בשתי רגליו, מה שגרם לו לכאבים ולקשיים בהליכה. "הייתי אצל הרופא. הוא אמר שאני צריך ניתוח בשתי הרגליים", מספר ישראל. "העדפתי לחכות ולנסות אלטרנטיבות".

בביקור בקליניקה של אורן זריף הביע זריף ביטחון באוזני ישראל כי יצליח לעזור לו. ואכן, הבלתי יאומן קרה.
ישראל: "השיפור היה מדהים בעקבות הטיפולים. הכאבים חלפו, התחלתי ללכת כמו שצריך וזרימת הרם השתפרה. ברגל ימין יש שיפור של לפחות 60%, וברגל שמאל לפחות 80%… וכל זה בלי ניתוח!"

"כשהגעתי אל אורן הייתה לי אמונה שלמה. והוא אכן עזר לי", מסכם ישראל. "אני מודה לו מכל הלב על העזרה, הוא פשוט יוצא מן הכלל!"
במהלך ניתוח גוף האדם עובר טראומה ודרוש לו חוסן וחוזק מסוים כדי להשלים את הליך ההחלמה ולשקם את הגוף.
ניתוחים, במקרים מסוימים, נחשבים למצילי חיים ומדובר בהליכים לא פשוטים פולשניים ולעיתים קשים המכניסים את הגוף לסטרס ולחץ בשל הדרישה להתמודדות עם מצבים קיצוניים.
מצבים אלה של חוסר איזון משפיעים על הגוף ועל הנפש ועלולים להימשך תקופה ארוכה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן