הצייר אלי גלעד: "כאבי התופת בגב חלפו בזכות טיפול של אורן זריף"

"אף אורתופד לא עזר לי", מספר גלעד, "אבל מהרגע הראשון שאורן נגע בי – הרגשתי שינוי טוטאלי. בזכותו חזרתי לתפקד כרגיל"

בין סיפורי ההצלחה הרבים של המטפל אורן זריף מסתתרים אלפי אזרחים המעדיפים להישאר אנונימיים. אולם חלקם, כמו הצייר אלי גלעד, שמחים להיחשף ולהתראיין על מנת להפיץ את השמועה על הצלחת הטיפול ברבים.
גלעד סבל מכאבי תופת בגב התחתון, מה שמנע ממנו לתפקד וללכת באופן תקין. "הייתי ממש מיואש כי לא יכולתי ללכת", מספר גלעד, "פסעתי בקושי עשרה צעדים וסבלתי מכאבים. עמדתי במקום וסבלתי מכאבים. לא ידעתי מה לעשות".
גלעד פנה למספר רופאים אורתופדים מומחים, אך הכאבים לא חלפו. "הלכתי אפילו לפרופסור ידוע שעשה לי שאיבת דיסק. אבל כלום לא עזר… הרגשתי שאני או-טו-טו אזדקק למקל הליכה או הליכון". מספר גלעד.
עד שיום אחד נתקל במודעה של אורן זריף בעיתון, והחליט לנסות את מזלו. "הגעתי אל אורן, סיפרתי לו מה עבר עלי, וקיוויתי לטוב. זה היה מדהים, אבל מהרגע הראשון שהוא רק נגע בי – הרגשתי שינוי טוטאלי…"
לדברי גלעד, מהיום בו טופל לראשונה על ידי זריף, הכאבים נעלמו בהדרגה, עד שחלפו לחלוטין! גלעד: "היום אני הולך רגיל. פעיל כרגיל, מסוגל לעשות את כל הדברים שעשיתי לפני הכאבים… והכאבים חלפו ואינם כאילו בלעה אותם האדמה! אני ממש אסיר תודה לטיפול של אורן זריף, מאמין בו ובטוח שכל מה שהוא עושה זה במטרה לעזור לאנשים – וכולנו מרוויחים מזה".
למה לסבול מכאבי כשאפשר לטפל?
כאבי גב מקושרים לשרירים, עצבים, עצמות או מבנים אחרים בעמוד השדרה. כאב הגב יכול להיות חד וקצר או ארוך וקבוע. כאב הגב יכול להישאר במקום אחד או להקרין למקומות אחרים ולהתלוות עם תחושת כאב משתנה -עמומה, חדה, כואבת או מאד כואבת.
כאב הגב יכול להקרין לאזורים נוספים כמו הזרועות, כתפיים, ידיים או כפות הרגליים ויכול לכלול סימפטומים נוספים. החל מדגדוג, עקצוצים, חולשה ועד חוסר תחושה.
כאב גב יכול להופיע באזורים שונים כמו בצוואר, באמצע הגב, בגב תחתון או בעצם הזנב והוא יכול להיות קצר או להפוך לכרוני על פי הנסיבות. הכאב יכול להופיע גם ללא סיבה מיוחדת של נזק עצבי או מעברים עצביים, דלקות, פריצות דיסק, בעיות עמוד שדרה או עד סרטן.
אם מדובר בכאב שאינו ספציפי הוא עשוי להיות קשור לרקמות, שרירים ויתכנו מקרים של כאבי גב העלולות לנבוע בשל מצבים רפואיים בסיכון גבוה כמו מחלות, שברים בעצמות, סרטן וכו'.
כאבי גב יכולים להתעורר גם כתוצאה מחבלה, נפילה, מכה, מתח, עצבים או לחץ וגם כתוצאה של פעילות גופנית או חוסר פעילות גופנית.
גורמים נוספים העלולים להגדיל את הסיכוי לכאבי גב הם גיל, עודף משקל, עבודה קשה, עישון, ישיבה ממושכת, מאמץ גופני, יציבה לא נכונה ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה