"הקרע בגיד התאחה בלי ניתוח!"

ישראל א' סבל מקרע בכתף והרופאים אמרו שאין מנוס מלעבור ניתוח. בזכות טיפולים של אורן זריף – הבעיה נפתרה

"אין לי מילים, זה ממש לא יאומן. אין לי הסבר לזה!", כך תיאר ישראל א' את הנס הרפואי שארע לו לאחר טיפולים של אורן זריף בשיטת תת המודע.
ישראל: "סבלתי מבעיית כתף רצינית, קרע בגיר, והייתי אמור ללכת לניתוח. הלכתי לכל הרופאים האפשריים, עשיתי הרבה מאוד בדיקות וצילומים, וממש לא היה שום סיכוי שאמנע מניתוח…"
ישראל שמע על אורן זריף וקבע תור. מטיפול לטיפול הרגיש שיפור בכאבים. אחרי 4 טיפולים התראיין וסיפר: "היום, ברוך השם, אני מרגיש מצוין. הכאבים חלפו ואני כבר לא זקוק לניתוח… תודה רבה לאורן זריף, הוא פשוט קוסם!".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה