"חששתי שאשאר נכה לכל החיים – אבל בזכות אורן זריף אני הולך בלי ניתוח"

דב ר' עמד בפני ניתוח מסובך ברגליו, אבל במקום זאת הגיע לטיפול בתת המודע – וחזר ללכת על הרגליים!

"אני מאוד שמח שהצלחתי להגיע אל אורן זריף. הוא הציל אותי מניתוח מסובך, שמאוד חששתי ממנו”. כך מספר בגאווה דב ר', המתגורר בבית דיור מוגן בקרית מוצקין. לכל חבריו ושכניו.
"סבלתי מהרגליים וחששתי שאני הולך להישאר נכה לכל החיים". אומר דב. "אבל היום, ברוך השם, בזכות אורן אני הולך על שתי הרגליים בלי עזרה ובלי כלום…
"הגעתי לכאן על ארבע, לא עצמאי, סחבו אותי לכאן – היום אני הולך לבד! אני מרגיש הרבה הרבה יותר טוב מאשר ביום שהגעתי לכאן…"
דב חזר אל הקליניקה לומר תודה והביא עמו מצלמה. "אני רוצה להצטלם עם אורן כדי לפרסם אותו בבית הדיור המוגן. כבר שלחתי אליו כמה מחבריי ועוד כמה יגיעו בקרוב.
רעייתו של דב, היושבת לצדו, מקשיבה בשקט ומוסיפה בסיום: "תודות לאורן זריף. הבריאות של בעלי הרבה יותר טובה מכפי שהייתה. כולם מדברים על זה אצלנו בבית הדיור המוגן".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה