"סבלתי מכאבים נוראיים בצד – אורן זריף העלים לי אותם!"

דן א': לא יכולתי לשבת ולעלות מדרגות… הגעתי לכאן סקפטי אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח"

דן א' הגיע לקליניקה של אורן גם אחרי שהחלים מהבעיה לגביה טופל, על מנת להביא שי קטן כהוקרה.
דן: "סבלתי מכאבים נוראיים בצד שמאל של הגוף שבגללם לא יכולתי לשבת, לא יכולתי לקום, לא יכולתי לעלות מדרגות… לא מצאתי פתרון לבעיה ולמען האמת, גם כששמעתי על אורן זריף הייתי סקפטי. אבל החלטתי לנסות.
"וראה זה פלא – בזכות הטיפולים של אורן הכאבים שלי עברו! אני מאוד מודה לאורן. באתי אליו סקפטי, וגם עכשיו אני לא מאמין אין זה קרה, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח!”

להינצל מקטיעת הודות לכוחות תת המודע
חדוה סבלה מגידול בסחוס. היא נאלצה לעבור שני ניתוחים קשים וגם אחריהם אמרו הרופאים שככל הנראה לא יהיה מנוס מקטיעת הרגל – אבל זה לא קרה! חדווה הגיעה לקלינקה של אורן זריף ועברה טיפול בשיטת תת המודע והודות לכך היא ניצלה.

"אורן זריף הציל אותי מסכנה של קטיעת הרגל. חליתי בכונדרוסרקומה (סרטן העצמות) וסבלתי מגידול ממאיר של תאי סחוס וכתוצאה מכך נפגעו עצמותי ונפגעתי גם באגן. עברתי שני ניתוחים קשים ומסובכים והייתי מוגבלת מאד בתנועה. הסרטן התפתח אצלי בגוף בקצב איטי בעיקר באגן וברגליים והרופאים תכננו לעשות לי קטיעה להסרת העצם עם הגידול. הרופאים אמרו שאין יותר מה לעשות. עמדתי בפני כריתת רגל, אבל ממש במקרה קראתי כתבה בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו ולנסות. באתי – והוא ממש הציל אותי!".

אורן זריף מטפל באמצעות כוחות תת המודע ועוזר לגוף לרפא את עצמו. זריף חתום על שיטה ייחודית שפיתח באמצעותה הוא עוזר לחולים במחלות שונות להתגבר על מצבם ובמקרים רבים להחלים. שיטתו של זריף מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים תוך שהוא יוצר תהליך של ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.

לקליניקה שלו מגיעים שופטים, עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, שחקני כדורגל, שכירים, עצמאים, עקרות בית ובעצם כולם.
"זה לא ייאמן!", מסכמת חדווה. "בזכות הטיפולים של אורן, אני מרגישה טוב. הכאבים הנוראיים מהם סבלתי ירדו לפחות ב-85 אחוזים. אני לוקחת פחות כדורים ממה שהורגלתי ואני מודה לאורן על שהציל אותי".

במציאות הישראלית והכלל עולמית כאשר תוחלת החיים עולה, הרפואה מתקדמת ובכל זאת קיימים מקרים רבים מאד שבהם אין בכוחות הרופאים לסייע – יש מקום לקבל חוות דעת מכל מי שיכול לעזור. מכל מי שיכול למנוע סבל, ומכל אחד שיכול להאריך חיים ובעיקר לרפא. אורן זריף חתום על אלפי סיפורי הצלחה שבהם הציל אנשים ממחלות רבות ובמקביל הוריד את הסבל ועצר את הכאבים.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה