"סבלתי ממתחים ולחצים – עד שהגעתי אל אורן זריף"

"רבים ניסו לעזור לי ולא הצליחו – אבל אורן זריף עשה את זה", מעיד אבי ל. שסבל ממתחים ולחצים, וחזר לחייך

יש מקרים שבהם החיים שלך משתנים ברגע, אם לטובה ואם לרעה. במקרה של אבי ל., החיים שלו השתנו לטובה ברגע אחד: הרגע בו פגש את אורן זריף.
אבי הגיע לקליניקה של אורן, המטפל דרך התת מודע, מאחר וסבל מלחצים ומתחים. "רבים ניסו לעזור לי ולא הצליחו", מספר אבי. "וכבר לא האמנתי שיש מי שיכול לעשות את זה".
אבל אני הופתע: "לאחר שאורן בחן אותי וטיפל בי, הוא המליץ לי במקביל לטיפולים על שימוש במזרן מגנטי לשינה, שישפיע לי על הגוף. הסכמתי מיד בלי היסוס, ואני רק מברך על כך. החיים שלי השתנו בלא היכר!
"היום, כחודש לאחר שהגעתי אל אורן בפעם הראשונה", מספר אבי. "אני כבר מרגיש טוב, חזרתי לעצמי, ואני חי חיים מאושרים בנעימים עם משפחתי וילדיי. אני ממליץ לכולם להגיע אל אורן ולהיווכח בעצמם שיש לטיפול שלו תוצאות מדהימות".
איזון אנרגטי
האנרגיה היא הכוח המניע את הגוף, הנפש ואת הנשמה. אנרגיה זורמת בגוף האדם ואמורה להיות מאוזנת. היא גם הכוח המשפיע באופן רגשי או פיזי.
מקרים של חוסר איזון אנרגטי עלולים לנבוע כתוצאה ממצבים פיזיים, נפשיים או רגשיים לדוגמה – טראומות, פחדים, פוביות, לחץ, מחלות, הרגלי חשיבה, שינויים סביבתיים, גורמים תורשתיים ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה