להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "פעם ראשונה אחרי 4 שנים שאני ישן טוב!"

"פעם ראשונה אחרי 4 שנים שאני ישן טוב!"

שמעון מירושלים סבל מנדודי שנה במשך שנים, מה שהשפיע על תפקודו במהלך היום. החיים שלי השתנו ביום שהגיע אל הקליניקה של אורן זריף

לפעמים כדורי שינה לא עוזרים לך וגם שום טיפול רפואי או אלטרנטיבי. ואם אתה לא מצליח לישון בלילה – אתה סובל ביום. כך יכול להעיד שמעון ק. מירושלים, שמצא את התרופה שכל כך ייחל לה, בטיפול בתת המודע.
שמעון, העוסק במתמטיקה ומחשבים, הגיע אל אורן זריף וסיפר לו שכבר 4 שנים הוא לא ישן כמו בן אדם. אורן הבטיח לעזור לו – וקיים!
שמעון: "כבר אחרי הטיפול הראשון של אורן הרגשתי שיפור משמעותי. אחרי הטיפול השני – חזרתי לישון מצוין וקמתי כמו בן אדם! זו הייתה הפעם הראשונה אתרי כמעט 4 שנים שאני ישן טוב. אתם יודעים איזה כיף זה לישון טוב, לקום בבוקר רענן ולדעת שישנת ולא הסתכלת על השעון או קמת לשירותים?
"חזרתי לישון אפילו יותר טוב ממה שרציתי בזכות אורן, וכנראה שהגוף שלי זקוק לזה. אני מודה לאורן על העזרה וממליץ לכל מי שסובל לבוא ולבקר בקליניקה שלו. עובדה שאצלי זה הצליח מעל ומעבר!"

טיפול בתת מודע
אם גם אתם לא מרוצים מדרך הטיפול הרגילה שאתם מקבלים או שהרופאים לא מסוגלים לעזור לכם כדאי לבחון שיטות טיפול אלטרנטיביות העשויות להועיל מאד. דרך ייחודית לטיפולים אלטרנטיביים בתחום הרפואה מבוססת על טיפול בתת מודע באמצעות שיטה שפותחה על ידי אורן זריף.
אורן זריף נחשב למומחה הגדול ביותר בתחום ועד כה הוא עזר לעשרות אלפי אנשים להחלים, להבריא, להתחזק להתגבר על בעיות, מחלות וסוגים שונים של כאב.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן