"שיפור עצום בראייה – ללא ניתוח!"

אולגה: "בזכות טיפולים של אורן זריף הראייה השתפרה במספר וחצי בכל עין!"

אולגה א' מרכיבה משקפיים מגיל צעיר, ובגיל 18 אף הייתה אמורה לעבור ניתוח בעיניה לשיפור הראייה. בתקופה האחרונה חשה ירידה בראייה ומספר עדשות המשקפיים שלה גדל.
אולגה ואמה מאיה שמעו על אורן זריף וקראו כי הוא מטפל גם בתחום העיניים. ואכן, בתוך שלושה טיפולים הופתעו לחוש שינוי גדול, והניתוח נמנע.
אולגה: "היו לי מספרים גבוהים בעדשות, אבל הבדיקות האופטומטריות הראו שהמספר שלי ירד משמעותית בעקבות הטיפולים של אורן: בעין ימין ירד המספר מ-4 ל-2.5, ובעין שמאל ירד המספר מ-2.5 ל-1! כלומר מספר וחצי פחות בכל עין! עכשיו. בזכות אורן, אני רואה הרבה יותר טוב. בעין שמאל אני כבר לא צריכה להרכיב כלל עדשה!"
בין הסימנים למחלת עיניים ולתופעות של ירידה באיכות וכושר הראייה ניתן למנות תסמינים של ערפול, טשטוש, הפרעה בראייה, לחץ, ירידה ברגישות לניגודיות, בעיות הסתגלות למצבי חושך ואור ועוד, קשיים בהתמקדות או ראייה מעורפלת.
לצד זה ניתן להוסיף בעיות נוספות כמו מחלות ילדות, מחלות תורשתיות, קטרקט ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה