"20 שנה סבלתי מפריצת דיסק – אורן זריף העלים לי את הכאבים!"

מיכאל ל': "אחרי שונים שלקחתי כדורים שעזרו רק לשעתיים, אני כעת בריא לחלוטין ואין יותר בעיות גב"

מיכאל ל., עולה ותיק מברה"מ, סבל 20 שנה מפריצת דיסק בגב. הכאבים התפרצו מפעם לפעם, וכשזה קרה לרפואה הקונבנציונלית לא היה מענה.
מיכאל: "כל השנים אני סובל מכאבים, הלכתי למספר רופאים, אבל מה שהם יכולים זה רק לתת לי כדורים נגד כאבים. אז זה עוזר לשעתיים-שלוש. וזהו. התרגלתי לחיות עם המצב…"
לאחרונה, שמע מיכאל על אורן זריף, האמין והחליט לנסות. תוך זמן קצר ניכרו התוצאות בשטח. "התחלתי טיפולים, ומפגישה לפגישה כל פעם הרגשתי יותר ויותר טוב", מספר מיכאל. "היום. תודות לאורן. אני מרגיש מצוין! אני פשוט בריא לגמרי!"
פריצת הדיסק נעלמה?
"אין לי מושג אם היא נעלמה או עוד קיימת, אבל אני לא מרגיש שום דבר… אין לי כאבים בכלל כבר תקופה ארוכה. אני מרגיש בריא לחלוטין. תודה רבה לאורן…"
פריצת דיסק היא מצב בו הדיסק שבין שתי חוליות בגב משתטח ובולט ממקומו הרגיל בין שתי חוליות. פריצת דיסק נגרמת כתוצאה משינויים ניווניים או כתוצאה מפגיעות שונות בדיסק הבין חולייתי בגב. הפגיעות השכיחות ביותר הן בין חוליות L4 ל – L5 או בין L5 ל- S1.
סימנים לפריצת דיסק
כאבי גב הם הסימפטום הראשון המופיע כשיש פריצת דיסק. הכאב נוצר כתוצאה מגירויים עיצביים. תחושות נוספות האופיניותלפריצת דיסק הן שינויים בתחושה), נמלול בעור, חולשה וירידה בעוצמת הרפלקסים.
בכל גיל ניתן לסבול מפריצת דיסק כאשר בגילאי 20 עד 50 השכיחות גבוהה יותר. פריצת דיסק עלולה לחזור במקרים של היסטוריה ובמקרים של הרמת משאות כבדים או פציעות ספורט.
הכאבים המתלווים לפריצת דיסק עלולים להתחיל מאזור הישבן והרגל ולהביא לכאבים חריפים וחדים מאד כואבים ומציקים ובמקרים שונים הכאב נרשמת גם פגיעה עצבית. הסובלים מפריצות דיסק מתקשים בתנועה, סובלים מרגישות גבוהה ומלחץ.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה