"40 שנה סבלתי מעמוד השדרה – בזכות אורן זריף אני מרגיש מצוין!"

יוסף פ' הגיע לקליניקה של אורן זריף עם בעיה כרונית בעמוד השדרה, שהחמירה בשנתיים האחרונות. "עכשיו אני מסובב את הראש בחופשיות בלי כאבים", הוא מעיד

אחרי 40 שנה סוף סוף הגיע יוסף אל הארץ המובטחת… יוסף (סילבן) פ', עטור זקן לבן, סבל משך 40 שנה מבעיה בעמוד השדרה שמנעה ממנו להתנועע בחופשיות.
בשנתיים האחרונות הכאבים של יוסף החמירו והוא חיפש פתרון שלא נמצא ברפואה הקונבנציונלית. כך הגיע אל אורן זריף.
יוסף: "אחרי שנים שסבלתי מכך ובמיוחד בשנתיים האחרונות שהמצב החריף, ברוך השם בעזרת אורן זריף אני שמח ויכול לחייך… כעת הכאבים חלפו. אני יכול להניע את הגוף ולסובב את הראש בחופשיות ימינה ושמאלה, מה שלא הייתי יכול קודם. זה הולך ומשתפר עם הזמן, ואני מצליח לעשות עוד ועוד תנועות שהייתי מוגבל בהן קודם". מסכם יוסף. "אני מודה מאוד לאורן שעזר לי ומאחל לו שימשיך ויעזור לעוד רבים".

ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה