להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "6 שנים סבלתי מכאבי בטן – עד שהגעתי אל אורן זריף"

"6 שנים סבלתי מכאבי בטן – עד שהגעתי אל אורן זריף"

אף רופא לא הצליח לאבחן את הבעיה של נטליה, למרות כל הבדיקות שעברה. טיפולים בשיטת תת המודע שמו קץ לסבל

נטליה, עולה חדשה מברה"מ, סבלה בשש השנים האחרונות מכאבי בטן עזים. "הרופאים לא זיהו מה יש לי", מספרת נטליה. "עשו לי את כל הבדיקות ולא מצאו כלום, אבל הכאבים נמשכו".
נטליה הלכה גם להומיאופתים, שזיהו שמדובר בבעיה בלבלב, אבל לא ידעו לתת את התרופה. "שמעתי על אורן זריף, אז החלטתי לנסות", מספרת נטליה, "והוא זיהה מיד ואמר שיעזור לי. ואכן, בזמן קצר מאוד הוא הצליח לפתור את הבעיה! הכאבים נעלמו ואני מרגישה מצוין. אחרי 6 שנים של סבל. הכל הודות לאורן זריף, שהצליח היכן שהרופאים לא יכלו לסייע”.

סוגים של כאב
קיימים סוגים רבים של כאבים – החל מכאב אקוטי (חד) בעוצמה גבוהה לזמן קצר יחסית. לעומת זאת כאב כרוני הוא כאב מתמשך הגורם לסבל ונמשך זמן רב עד כדי חודשים רבים.
של כאב, לפרק זמן קצר יחסית (דקות ספורות או ימים אחדים).
כאבים מיוחסים גם לרקמות – החל מכאבי שרירים, פרקים, אברים פנימיים, פגיעה עיצבית ועד למקרים של כאבים כתוצאה ממיגרנה או ממחלות כמו סרטן.
ניתן לטפל בכאב בדרכים רבות ומגוונות החל מטיפולים קונבנציונאליים ועד לטיפול טיפול בכאב באמצעות תת המודע.
ניתן לטפל בכאבים על ידי משככי כאבים, תרופות וטיפולים של רופאים כללים, נוירולוגיים, פסיכולוגיים ועד למטפלים פרה רפואיים, טיפולים אלטרנטיביים וגם באמצעות שיטת התת מודע בה מתמחה אורן זריף והכל במטרה לשפר את איכות חייו של המטופל ולעצור/להפסיק/להקטין את מכאוביו.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן