להזמנת תורים 03-624-8586 | office.orenzarif@gmail.com | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "9 רופאים ופרופסורים אמרו שאין מנוס מניתוח בברך – אורן זריף הציל אותי!"

"9 רופאים ופרופסורים אמרו שאין מנוס מניתוח בברך – אורן זריף הציל אותי!"

סימונה ע' עשתה הכל להימנע מניתוח החלפת מפרק, אבל כל רופא שהלכה אליו אמר שאין ברירה. לאחר טיפולים של אורן זריף הכאבים נעלמו, הפרופסור הופתע והניתוח בוטל

את הלא ייאמן שארע לסימונה ע' היא מיטיבה לתאר במונולוג הבא:
"לפני כשנה קמתי בוקר אחד ולא יכולתי ללכת על הרגל. ניגשתי לרופא בקופת חולים. והוא בדק ואמר שאין לי כבר סחוס בברך, צריך להחליף מפרק. שאלתי מה זאת אומרת, והוא ענה שאין מה לעשות, אני יכולה לקחת כדורים נגד כאבים, אבל אין מנוס מניתוח.
"חזרתי הביתה מדוכאת. קבעתי תור לרופא פרטי, וגם הוא אמר אותו דבר. לא ויתרתי, הלכתי לכל הרופאים והפרופסורים הכי טובים בארץ כדי להיות בטוחה. בכל זאת, מדובר בניתוח קשה. שלאחריו צריך 3 חודשי שיקום, ולפעמים גם הניתוח לא מצליח.
"לא הסכמתי להשלים עם הניתוח, כי אני אשה עם הרבה אנרגיה שכל הזמן זזה, ולא מסוגלת להיות מנוטרלת אחרי ניתוח.
"הלכתי סה"כ ללא פחות מ-9 רופאים ופרופסורים, ולא היה אחד שאמר אחרת. יש 9 מכתבים מכולם, שכל המכתבים ממליצים על ניתוח!
"אחרי שקבעו לי תור לניתוח, ראיתי בעיתון מודעה של אורן זריף. הבן שלי אמר לי 'תנסי'. בעלי אמר לי 'אני בדרך כלל לא מאמין בשטויות האלה, אבל מה יש לך להפסיד. ניסית הכל , תנסי גם את זה'. בגלל שבעלי דחף לכך, לקחתי יוזמה ובאתי אל אורן זריף.
"במצב שהגעתי אליו. הכאבים היו נוראים. ממש לטפס על הקירות. לקחתי 3 כדורי ארקוקסיה ביום. אורן נתן לי ויטמינים, טיפל בי בפעם הראשונה, ואמר לי לחזור לטיפול נוסף. אחרי הטיפול השני, בהתחלה לא יכולתי לדרוך על הרגל בגלל כאבים. לפתע, אחרי כ-3 דקות, פתאום התחלתי ללכת. אורן אמר לי לחזור לטיפול שלישי רק אחרי שאני מסיימת את כל הויטמינים.

"במהלך החודש שאחרי הטיפול הראשון. כבר הרגשתי הכי טוב במהלך החודש שאחרי הטיפול הראשון, כבר הרגשתי הכי טוב שבעולם… הכאבים ירדו לי מדרגת 10 לדרגה 2! היום, חלפה כבר חצי שנה מאז שהגעתי לאורן, אני לא צריכה לקחת יותר שום כדורים, ומרגישה 99% טוב מאוד.
"ליתר ביטחון, אמרתי שאלך שוב לפרופסור הכי טוב בתחום. שיבדוק את מצב הברך כעת. באתי אליו עם צילום עדכני, אבל הוא אמר עזבי צילום, תני לראות את הברך. הוא בדק. ואמר 'גברת. מה את רוצה ממני. הברך בסדר. את לא צריכה ניתוח. לכי הביתה…!
"אין לי מילים לתאר את מה שאורן עשה. זה מדהים. אורן בשבילי הוא חצי אלוהים. הוא הציל אותי מניתוח קשה. ולא רק זאת. גם מהדיכאון שהיה נלווה לניתוח. הוא מדהים".
במהלך ניתוח גוף האדם עובר טראומה ודרוש לו חוסן וחוזק מסוים כדי להשלים את הליך ההחלמה ולשקם את הגוף.
ניתוחים, במקרים מסוימים, נחשבים למצילי חיים ומדובר בהליכים לא פשוטים פולשניים ולעיתים קשים המכניסים את הגוף לסטרס ולחץ בשל הדרישה להתמודדות עם מצבים קיצוניים.
מצבים אלה של חוסר איזון משפיעים על הגוף ועל הנפש ועלולים להימשך תקופה ארוכה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"בזכות אורן זריף נגמלתי מעישון!"

אהרון נהג לעשן 4 קופסאות סיגריות ביום, ונפטר מהמנהג המגונה לאחר טיפולים של אורן זריף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן