"9 שנים של סחרחורות הסתיימו!"

ענת כהן סבלה מסחרחורות כרוניות, בקושי יכולה ללכת לבד או לחצות כביש. אחרי טיפולים של אורן זריף, החיים השתנו…

משך 9 שנים סבלה ענת כ. מסחרחורות בלתי פוסקות. טיפולים קונבנציונליים ותרופות לא הצליחו לעזור לה. הסבל הזה הגיע לקצו, בזכות חודש וחצי של טיפולים של אורן זריף.
"לא יכולתי ללכת לבד ברחוב ולא יכולתי לחצות כביש", מתארת ענת את הסבל. "הסחרחורות היו מאוד קשות. משך 9 שנים הלכתי לרופאים אבל כלום לא עזר…"
ענת קראה בעיתון על אורן זריף, המטפל בתת המודע, וקבעה תור. "אורן אמר שיוכל לעזור לי". נזכרת ענת. "ואכן הוא עזר לי בגדול: בתוך חודש וחצי בלבד אני מסוגלת לעשות מה שלא יכולתי לעשות 9 שנים!
"אני ממש מתרגשת כשאני אומרת את זה, כי בשבילי מה שאורן עשה לי זה המון. זה הבסיס של הבריאות… לא ייאמן איך הוא הצליח לעשות מה שאף רופא לא הצליח".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף מתמחה בטיפול בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

השארת תגובה